Jdi na obsah Jdi na menu
 


O nás / About us

 

Vítáme Vás na stránkách Miniaturního Bullteriéra Absintha Mini Kalimero Bohemica.

 

Počátkem  roku 2010 jsme se rozhodli, že si pořídíme klabonosého psího mazlíčka. Z veliké škály plemen jsme se rozhodli právě pro Miniaturního Bullteriera, a to nejen pro jeho skvělou povahu a nevyprchající energii. V létě jsme se difinitivně rozhodli pro štěníka ze spojení Ch. Ašijka Kuklík & Ch. Emporio Armani  Mini Minies (Ch. Ašijka Kuklík je dcerou Světového vítěze Inglisilm All or Nothing). V chovatelské stanici Kalimero Bohemica na nás čekalo šest přenádherných chlupatých minibuličích miminek. Jelikož jsme chtěli pejska, náš výběr se zúžil na polovinu. Všechna štěňátka byla úžasná, ale nakonec jsme se rozhodli pro mini mrňouse Absintha, který byl ze všech kluků nejmenší.

 

arnosek.jpg

 

Absinth přišel na svět 2.7.2010 s dalšími pěti sourozenci 

 

stenda.jpg

 

Koncem prázdnin jsme vyrazili směr Praha a hurááá pro svého nového zvířecího společníka. Nemohli jsme se jej dočkat :) 

 

p1080304.jpg

 

S Absinthem absolvujeme výstavy, chodíme na cvičiště, na procházky s dalšími psími kamarády a různé další aktivity. Ze všech aktivit má Absinth nejraději válení se na gauči ;)

 

Naší prioritou je především zdraví a spokojenost našeho čtyřnohého kamaráda, proto jsme podstoupili vyšetření srdce, sluchu, patelly a ledvin. Všechna tato vyšetření dopadla výborně! Arny je zdravý a vhodný pro chov. :)

 

 
 

 Kontakt

Mail listArchiv

Kalendář
<< září / 2019 >>


Statistiky

Online: 3
Celkem: 147583
Měsíc: 1642
Den: 55